ART / Etchings etc / Carborundumetsning 10188304
nr 1018 8304
Carborundumetsning
unidentified artist, signed, löst blad, 14/40, sheet: 80 x 60 ca,
Oidentifierad konstnär, signerad, löst blad, 14/40, bladets mått: 80 x 60 ca
400
Monday February 15 2016
at 19:16:57